Architektura 21szego wieku : Biennale w Wenecji 2012: Spontaniczne interwencje / pawilon USA

Nico Saieh Jury Biennale Architektury w Wenecji w 2012 r.
Przyznało pawilonowi Stanów Zjednoczonych specjalne wyróżnienie.
za innowacyjną instalację zatytułowaną Spontaniczne interwencje: działania projektowe dla dobra wspólnego.
Kurator Cathy Lang Ho, wraz z Davidem Van Der Leer i Nedem Cramerem, został zaprezentowany na wystawie i prezentuje 124 społecznie nastawione interwencje miejskie, które przyniosły natychmiastowe ulepszenia w sferze publicznej.
Praktyka w Brooklynie Freecell ściśle współpracowała ze studiem projektowym MAD z siedzibą w Sausalito, kierowanym przez Erika Adigarda i Patricię McShane, w celu zaprojektowania systemu kinetycznego z kolorowymi banerami, ciężarkami i krążkami, które prezentują każdą miejską interwencję.
Dowiedz się więcej po przerwie.
Każdy projekt jest prezentowany na zawieszonym sztandarze i graficznie reprezentowany przez kolorowy kod kreskowy.
Szerokość każdego paska przedstawia rozpowszechnienie następujących kategorii w odniesieniu do każdego projektu: informacja (niebieski), dostępność (pomarańczowy), społeczność (różowy), ekonomia (jasnozielony), zrównoważony (ciemnozielony) i przyjemność (niebieski).
Gdy odwiedzający rozkładają każdy baner, aby poznać specyfikę projektu, czarna kwadratowa przeciwwaga, wytrawiona w miejskim wydaniu, podnosi się wzdłuż ściany i pokazuje rozwiązanie problemu.
W skali od ścieżek partyzanckich do większych struktur, wszystkie interwencje są realizowane przez społeczeństwo na zasadzie płatnej lub wolontariackiej.
Zapoznaj się z naszym poprzednim obszarem, aby dowiedzieć się więcej o każdym uczestniku i ważnych kwestiach objętych tą wystawą.
.
Nico Saieh Dodatkowo, MAD opracował zintegrowaną infografikę, która obejmuje podłogę i zapewnia historyczne ramy czasowe dla amerykańskiego miasta i miejskiego aktywizmu, podczas gdy film w reżyserii Kelly Lourdenberg ujawnia aspiracje każdego uczestnika.
.
Nico Saieh.
Nico Saieh
[patrz też: cennik wienerberger, drzwi harmonijkowe castorama, castorama gniezno ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: castorama gniezno cennik wienerberger drzwi harmonijkowe castorama