Budownictwo wczoraj i dzis : Wyobrażam sobie Lowline

Dzięki uprzejmości Jamesa Ramseya i Dana Barascha Oznacz swoje kalendarze.
Lowline jest dostępny publicznie! Po wielkiej wystawie galerii i ogromnym międzynarodowym poparciu, założyciele Lowline organizują publiczną wystawę pokazującą swoje innowacyjne technologiczne podejście do stworzenia pierwszego na świecie podziemnego parku na Lower East Side w Nowym Jorku.
Pełnowymiarowa wystawa odbędzie się w Essex Market Building D, opuszczonym magazynie tuż nad proponowanym Lowline Park, w dniach 15-27 września.
Więcej po przerwie.
Jak już wcześniej informowaliśmy, największym wyzwaniem dla podziemnego parku jest światło słoneczne, świeże powietrze i poczucie otwartości na odizolowany odcinek torów kolejowych.
Jednak James Ramsey, współzałożyciel firmy Lowline i właściciel Raad Studio, podjął się takiego wyzwania i jest podekscytowany faktem udostępnienia innowacyjnej technologii solarnej.
W ramach wizji,.
Zdalne świetliki.
skoncentrowałoby naturalne światło słoneczne na poziomie ulicy, a następnie skierowało je pod ziemię, wytwarzając wystarczającą ilość światła, by wspierać fotosyntezę.
Dzięki uprzejmości Jamesa Ramseya i Dana Barascha Rdzeń.
Wyobrażasz sobie Lowline.
Na wystawie zostanie zainstalowana kolektor słoneczny, dystrybutor baldachimów i niewielki zielony park, aby pomóc społeczności przewidzieć technologię i jej oszałamiające elementy estetyczne.
Dzięki uprzejmości Jamesa Ramseya i Dana Barascha Nie wierzący.
Cóż, zatrzymaj się na wystawie (może się zdarzyć, że zobaczysz tam zespół Blogu), aby zaangażować się w dyskusję dotyczącą koncepcji parku, technologii i przyszłych zastosowań.
.
Wyobrażenie Lowline a daje możliwość zobaczenia z pierwszej ręki, jak technologia słoneczna może podsuwać światło słoneczne pod ziemię.
mówi James Ramsey, współzałożyciel Lowline i właściciel Raad Studio.
Dzięki uprzejmości Jamesa Ramseya i Dana Barascha, oprócz prezentacji technologii słonecznej, wystawa zaprezentuje innowacyjne propozycje badawcze dotyczące mobilności dla nowego rodzaju przestrzeni publicznej w Nowym Jorku ze szczególnym uwzględnieniem potencjału systemów transportowych i podziemnych przestrzeni.
Dziewięć propozycji studentów z Columbia University Graduate School of Architecture, Planning and Preservation zostanie zaprezentowanych wraz z 50-metrowym zawieszonym modelem sieci metra Manhattanu, które ujednolica Lowline w ogromnym inwentarzu podziemnych przestrzeni miasta.
Będziemy na bieżąco informować Cię, gdy sprawy się rozwiążą i koniecznie sprawdź nasze poprzednie relacje z Delancey Underground – szczególnie nasz ekskluzywny wywiad z Jamesem Ramsey.
[hasła pokrewne: olimp mp3, odległość szamba od granicy działki, obliczanie kwartyli ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: obliczanie kwartyli odległość szamba od granicy działki olimp mp3